גרנדה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- גרנדה

נכס למכירה גרנדה

אם אתם מחפשים נכס למכירה Grenata אתה צריך לקרוא את הדו"ח שלנו על שוק הנדל"ן שלה. Grenada היא מדינה הקריבי המורכב האי הראשי וכמה איים קטנים יותר מסביב. האי המרכזי Grenada הוא כינו את האי ספייס ו לוקח את שמו מהמדינה, הוא מציג טריטוריה הררית הביתה מטעי מוסקט. כאן יש את הבירה, סנט ג 'ורג', אשר בתים צבעוניים, מבנים גאורגיה של המאה ה -18 המוקדמות פורט ג 'ורג' משקיפים על הנמל צרנג צר. מדרום יש חוף גרנד אנסה.

גרנדה ממוקם מצפון טרינידד וטובגו ודרום סנט וינסנט ואת גרנדינים.

שוק הנדל"ן גרנדה גדל באופן משמעותי בשנת 2018 וזה מגמה חיובית צפויה להימשך בשנת 2019.

בשנה שעברה היתה שנה חיובית עבור גרנדה: אחרי כמעט שבע שנים של התכווצות וקיפאון שנגרמו על ידי קריסה כלכלית עולמית, אנחנו סוף סוף לראות מגמות ייצוב וסימני צמיחה בשוק הנדל"ן. אז זה רגע טוב אם אתה רוצה לקנות נכס למכירה גרנדה.

ההתאוששות של השוק גרנדה הוא עקב ההתאוששות הכלכלית של ארצות הברית ובריטניה, שכן רוב הקונים הבינלאומיים המעוניינים נכסים למכירה גרנדה באים אלה 2 מדינות. למרות הקונים הזרים מהווים רק 7% של עסקאות, חלקם ערך משמעותי.

 

עליית השוק זכתה גם לתכנית האזרחות לפי השקעה (CBI), אשר אפשרה להתפתחויות יוקרה שונות להשיג את ההון הדרוש באמצעות בעלות חלקית או מכירת מניות בחברה.

תוכנית זו השיגה המתיחה משמעותית. תוכנית CBI צריך להאכיל עוד התפתחויות הנדל"ן.

זרים יכולים לקנות קרקעות בגרנדה. על הזרים לשלם את המס על קרקע זרה, השווה ל -10% משווי הנכס, המעניק להם רישיון להחזיק קרקעות זרות.

באופן כללי, התשואות הן סביב 4.3% עבור נכסים באזורים החוף של גרנדה, מרכז שוק השכירות.

דמי השכירות באיים הם בעיקר עונתיים, אבל נתון זה הוא לטווח ארוך חכירה.

גרנדה שוק הנדל"ן ממשיך להתפתח ולפתח, הגדרת שיא מכירות חדש של נכסים למכירה גרנדה. מספר פרויקטים המגיעים בשנת 2018 ממוקמים להקים רמות חדשות של נכסי יוקרה.

  •  
    מעבר לגרנדה. גרים וחיים בגרנדה

        בעקבות ניתוח היעדים התיירותיים והבלתי-תיירים העיקריים, אידיאליים לשיקום מחדש של עצמנו, אנו ללא ספק מזהים מציאות ייחודית וחד-משמעית. שקוע בים הקריבי, הגיבור הבלתי מעורער של המדריך המיני שלנו היום הוא האי גרנדה. המקום המושלם להתחיל מחדש מאפס, להשקיע בשוק הנדל"ן ומעבר. רכישת נכס ב Grenada ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 21636

מכירה וילה, גרנדה, St Patrick, Sauteurs, Mt Rodney

1,641,653.99ILS
מכירה
וילה

929.03 m²
נבנה לאחרונה מרוהט באופן מלא, בית, 2 קומות בגרנדה היפה, 4 חדרי שינה (-צמוד חדר שינה ראשי) 3 חדרי אמבטיה, 2 אזורי מגורים, מטבח גדול, פינת אוכל ופינת כב...
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB